راهنما راهنما

 

 
-         راهنماي پايگاه کتب الکترونيکي
 اين پايگاه براساس موضوع طبقه بندي شده است. با کليک در قسمت راست (موضوعها) وارد کتابهاي الکترونيکي هر بخش مي گرديد.
در صفحه دوم عنوان کتابها موجود است . اگر عنوان دقيق کتابي را داريد ميتوانيد در قسمت جستجو وارد نموده و آنرا جستجو نمائيد. در غير اينصورت مي توانيد صفحه به صفحه عنوان رکوردها را ملاحظه فرمائيد . بعد از انتخاب روي عنوان کليک کنيد و کتاب را بصوت PDF مشاهده نمائيد. در صورت تمايل ميتوانيد آنرا ذخيره يا قسمتهايي از آن را چاپ نمائيد.
تذکر: اگر به صفحات دوم به بعد عناوين دسترسي نداريد بايد در صفحه اصلي پورتال ثبت نام نمائيد و سپس با نام کاربري وارد شويد.
 
-         راهنماي پايگاه مجلات الکترونيکي
اين پايگاه بر اساس سال مجلات طبقه بندي شده است. با کليک روي قسمت راست (سال انتشار مجلات) وارد عناوين مجلات الکترونيکي مي گرديد. روي هريک از عنوانها ميتوانيد کليک نموده و براساس شماره مجله آنرا بصورت PDF ملاحظه نمائيد. در صورت تمايل مي توانيد مجله را ذخيره يا چاپ نمائيد.
تدکر: اگر صفحات دوم به بعد بعضي از عناوين مجلات را نمي توانيد ببينيد بايد در صفحه اصلي پورتال ثبت نام نمائيد و سپس با نام کاربري وارد شويد.
 
-         راهنماي تازه ها
با کليک روي هر لينک مي توانيد تازه هاي مربوط به آن را ببينيد و در صورت تمايل  عنوان يا موضوع و يا .... ميتوانيد داخل پالايش جستجو عبارت يا کلمه مورد نظر را وارد نمائيد و سپس جستجو نمائيد . در غير اينصورت ميتوانيد صفحه به صفحه اطلاعات لينک مورد نظر را ببينيد.
 
-         راهنماي جستجوي کتابشناختي
کلمه يا عبارت فارسي يا لاتين مورد نظر را تايپ نموده و سپس روي جستجو کليک نمائيد. در صفحه بعد موارد جستجو شده نمايش داده ميشود که کتاب – مجله – اسناد و .... است در صورت تمايل روي کلمه مورد نظر کليک کنيد و مشخصات مورد جستجو خود را ملاحظه فرمائيد.